109 defa görüntülendi.

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

b.a.f.
Profesör Dr.

Mesajlar: 1,411 Katılma Tarihi: 01-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimiçi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Edu Vizyon ile artık yurt dışında eğitim görmek çok kolay !

Pek çok kişi günümüzde dil okulu, Üniversites ve yüksek lisans gibi eğitim süreçlerini yurtdışı eğitim sistemi içerisinde geçirmek istiyor. Bu nedenden dolayı da yurt dışında ki eğitim programlarına olan ilgi son yıllarda oldukça yüksek.

Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İngiltere dil okulları, Amerika dil okulları, Malta dil okulları, Avustralya dil okulları, Kanada dil okulları, Almanya dil okulları...gibi bir çok ülke de ücretsiz yurt dışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Öğrenci ve genç dostlarımıza yurtdışı dil okullarının yanı sıra mesleki yabancı dil eğitimleri , yurtdışında üniversite [S[A[F[E[and]L]I]N]K] master , sertifika ve diploma programları …gibi yurt dışı eğitim programlarında da danışmanşmanlık hizmeti vermektedir.

Edu vizyon yardımı ile sizleri yurt dışı eğitim programlarına davet ediyor, daha iyi bir eğitim görmenize olanak sağlıyoruz. Vakit kaybetmeden internet adresini ziyaret ederek, siz de bu imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Site adresi : http://www.eduvizyon.com
17-10-2014 03:28
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - b.a.f. - 17-10-2014 03:28

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Eğitim ve Spor Haberleri - Gazete Manşetleri Oku b.a.f. 0 10 03-12-2016 08:46
Son Mesaj: b.a.f.
  Sektörel bazlı kurumsal danışmanlık ve eğitim zubamba 0 20 21-09-2016 07:37
Son Mesaj: zubamba
  Ömür Boyu Eğitim mesut78 0 26 05-09-2016 02:28
Son Mesaj: mesut78
  Uzaktan Eğitim Aile Danışmanlığı Sertifika Programı coestar333 0 29 23-08-2016 10:20
Son Mesaj: coestar333

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir