98 defa görüntülendi.

seslipetek , sesli sohbet , sesli chat

Tanitim
Profesör Dr.

Mesajlar: 760 Katılma Tarihi: 15-06-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

seslipetek , sesli sohbet , sesli chat

İmage

Türkiye'de Bir cok sesli sohbet siteleri mevcuttur yanliz gercek ortamın ve arkadaşlık kurmak icin en kaliteli yer olarak bilinen http://www.seslipetek.com sitesi gün gectikce Dostluklara , arkadaşlıklara, ve sıcak sesli chat yapmaniza imkan sunmaktadir. seslipetek her gecen gün daha kaliteli insanlari bir araya toplayip sesli sohbet etmenizi sağlamaktadir. Uzakdaki arkadaşlariniz , eşiniz veyahut gurbetteki dostlarınız ile güvenilir ve gönül rahatlığı ile sesli chat ve sesli sohbet yapma imkanını sunmaktadir. Bir cok kategoriye sahip olan sitemiz gün gectikce daha iyi ortamlar kurmanızda yardımcı olmaktadir. Yanlız yaşayipda arkadaş bulmak isteyenler icinde en cok tercih edilen ortamlardan ve yerlerden bir tanesidir. Genelde arkadaş bulmanızda , sevgili bulmanizda, sıcak dolu sesli sohbet ve görüntülü sohbet etmenizde rahatlık sağlamaktadir. Güvenilir bir sesli chat yapmak istiyorsaniz hiç durmadan sitemize gelip yeni dostluklar ve sıcak dolu arkadaşlıklar kura bilirsiniz. daha detayli bilgi istiyorsaniz eğerki http://www.seslipetek.com sitesini ziyaret ede bilirsiniz ve Yeni arkadaşlıklar bula bilirsiniz
19-10-2014 07:51
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
seslipetek , sesli sohbet , sesli chat - Tanitim - 19-10-2014 07:51

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Zurna Chat - Kaliteli Sohbet Odaları b.a.f. 0 19 27-11-2016 02:21
Son Mesaj: b.a.f.
  Chat Yap - Sohbet ve Muhabbet Odaları b.a.f. 0 14 27-11-2016 12:14
Son Mesaj: b.a.f.
  Sesli Chat Ortamları kalp 0 9 21-11-2016 06:13
Son Mesaj: kalp
  Sohbet Hızlı zubamba 0 17 26-10-2016 10:25
Son Mesaj: zubamba

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir