155 defa görüntülendi.

LSI New York Dil Okulu

veli4376
Yardımcı Doçent

Mesajlar: 82 Katılma Tarihi: 12-10-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

LSI New York Dil Okulu

LSI New York Dil okulumuz, Manhattan'dan muazzam manzaralar sunan aydınlık ve ferah sınıflara sahiptir. Okulun sunduğu imkânlar arasında birinci sınıf bir kütüphane, ücretsiz internet erişimi sunan iki bilgisayar odası ve sınavlara çalışmadığınız zamanlarda rahat vakit geçirebileceğiniz bir öğrenci salonu bulunur. Amerikalı ve uluslararası öğrencilerle kaynaşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm imkânlar mevcuttur.nnLSI New York dilokulu, MCNY'de eğitim gören öğrencilerin yönlendirilebildiği ESL programlarından biridir. Başka bir deyişle, öğrenciler LSI'de eğitim görürken altı krediye kadar MCNY derslerine de kaydolabilir veya TOEFL puanı aranmaksızın MCNY'nin lisans ve lisans üstü programlarına geçiş yapabilir. MCNY'nin hızlandırılmış dersleri sayesinde öğrenciler, sadece bir yıllık bir çalışma ile işletme mastırını tamamlayabilir. Mevcut dersler hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın. LSI New York'a katılmak için en az 18 yaşında olmalısınız.nnLSI New York Dil Okulu Hakkında geniş bilgilere http://www.taksitleyurtdisiegitim.com web adresinden ulaşabilirsiniz.
21-10-2014 03:52
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
LSI New York Dil Okulu - veli4376 - 21-10-2014 03:52

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Üniversite yaz okulu için site resthit 0 31 08-08-2016 10:22
Son Mesaj: resthit
  Takı Tasarım Okulu sektor34 0 173 16-09-2015 01:06
Son Mesaj: sektor34
  Sandıklı Meslek Yüksek Okulu kalp 0 126 07-09-2015 01:23
Son Mesaj: kalp
  Hamile Okulu Ebe Asude Oflaz seo1234seo 0 87 06-08-2015 09:50
Son Mesaj: seo1234seo

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir