203 defa görüntülendi.

İnternetten Ders Çalışma Dönemi

b.a.f.
Profesör Dr.

Mesajlar: 1,421 Katılma Tarihi: 01-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimiçi

İnternetten Ders Çalışma Dönemi

Dersanelerin kapanacağının açıklanmasıyla eğitim amaçlı pek çok site hızla yayına başladı. Dersanelerin kapanmasının oluşturacağı boşluğu doldurma sloganıyla yola çıkan bu eğitim siteleri daha çok soru çözümüne ve pratik yapma amacına yönelik hazırlanmış. EtkinDers ise etkili ve başarılı bir konu anlatımı olmadan yani konular iyi öğrenilmeden pratik yapmanın anlamsız olduğu gerçeğinden yola çıkarak akıcı ve etkili konu anlatımı videoları hazırlamak için büyük çaba sarfediyor. Konusunda uzman eğitimcilere hazırlatılan ve yine konusunda uzman hocaların sunduğu konu anlatım videolarını öğrencilerin soru çözmeye başlamadan önce mutlaka izlemesi gerekiyor. Konuyu anladığından emin olduktan sonra da yine uzman hocaların örnek soru çözümlerini izleyerek soru çözme tekniklerini öğrenmeleri doğru ve hızlı bir şekilde soru çözebilmek için şart.

Konu anlatımında tek adres EtkinDers.com öğrencilere evlerinin rahat ortamında özel ders gibi bire bir ve etkili bir öğrenme ortamı sunuyor. Günün hangi saatinde isterseniz üçgende alan videolarına ulaşabilir, bilginizi pekiştirebilir veya anlamadığınız konuları etkili geometri testleri ile öğrenebilirsiniz. Daha sonra da çözümlü örnekleri inceleyerek hocaların soru çözümünde verdikleri ipuçlarını kullanarak testlerde ve yazılı sınavlarda başarıyı yakalayabilirsiniz. Sizdeki bu değişimi gördüğünde ailelerinizin endişeleri de uçup gidecektir. Hem kendinize hem de ailenize büyük bir iyilik yapmış olacaksınız.

İmage

Etkin Ders diğer eğitim sitelerine göre oldukça kapsamlı. Hem ilköğretim TEOG, hem de üniversite ve KPSS sınavına hazırlanan öğrencilere yönelik ders içeriklerine sahip. Artık sınavlara hazırlıkta başka kaynak aramanıza gerek yok. Sadece EtkinDers konu anlatımı, örnek çözümleri ve konu tarama testleriyle başarıyı yakalamanız mümkün. Başardıklarınızı gördükçe hem kendinize hem de EtkinDers.com sitesine güveniniz artacak. Bundan sonra kırtasiye kırtasiye kaynak aramaya son. Bu site size en doğru bilgileri öğretmek için yeter.
24-11-2014 11:18
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
İnternetten Ders Çalışma Dönemi - b.a.f. - 24-11-2014 11:18

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  KPSS Coğrafya ve Ders Sunumları Sitesi b.a.f. 0 12 20-11-2016 06:40
Son Mesaj: b.a.f.
  Bilen Matematik - Matematik Özel Ders osman75 0 16 17-10-2016 12:14
Son Mesaj: osman75
  İnternetten Para Kazanmak Superisi 0 23 21-09-2016 08:19
Son Mesaj: Superisi
  En İyi Ders zubamba 0 21 22-08-2016 04:38
Son Mesaj: zubamba

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir