132 defa görüntülendi.

Luxist , pırlanta tektaş , tektaş yüzük

Tanitim
Profesör Dr.

Mesajlar: 760 Katılma Tarihi: 15-06-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Luxist , pırlanta tektaş , tektaş yüzük

Luxist Pırlanta ®
Mücevher sektöründe tanınan ve sayılan Güzeliş Ailesinin 3′ üncü kuşak temsilcisi tarafından boutique bir mücevher firması olarak kurulan Luxist®, bu anlamda aileyi temsil eden tek firmadır.

Boutique olmanın getirdiği yükümlülükle müşterilerine her anlamda özel takılar üretmek ve bu ayrıcalığı onlara hissettirmek Luxist için her zaman en önemli ilke olmuştur.

Tasarladığımız takılarda, tektaş yüzük dünya moda trendlerini takip ettiğimiz gibi yaratıcılığın neticesi olan farklı olma ve öncülük ekseninde hareket etmekteyiz. Pırlanta tektaş

Müşterilerimize sunduğumuz takıların uzun yıllar boyunca memnuniyet sağlaması ve ihtiyacı gidermek noktasında tercih edilmesi hedeflerimizin başında gelir.

Bu bağlamda sizlerin memnuniyeti ile büyüyeceğimizin bilinci ile sizlerden gelecek tüm fikir, tasarım ve yorumlara açık olduğumuzu belirtmek isteriz.

Koleksiyonlarımızı görmek ve Kapalıçarşı’nın tarihi dokusuna bir kere daha tanıklık etmek için sizleri mağazamıza bekleriz…
29-11-2014 07:03
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Luxist , pırlanta tektaş , tektaş yüzük - Tanitim - 29-11-2014 07:03

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Platin Alyans ve Tektaş kalp 0 17 19-09-2016 06:46
Son Mesaj: kalp
  Gümüş Alyans, Gümüş Yüzük, Tesbih ve Diğer Takı Ürünleri İçin Tek Adres : TAKIHAN emredemirx1963 0 56 24-06-2016 10:58
Son Mesaj: emredemirx1963
  İnternetten tektaş siparişi sektor34 0 33 19-01-2016 01:43
Son Mesaj: sektor34
  Kırat Pırlanta osman75 0 58 05-12-2015 07:34
Son Mesaj: osman75

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir