120 defa görüntülendi.

Yurtiçi ve Yurtdışı Oteller

islomania
Öğretmen
**

Mesajlar: 5 Katılma Tarihi: 12-11-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Yurtiçi ve Yurtdışı Oteller

Tüm dünyada 125’ yi aşkın ülkede 125.000 den fazla otel seçeneği gezonline.com da.
Planlamak istediğiniz seyahatle ilgili tüm seçenekleri avantajlı fiyatlarla web sitemizde bulabilirsiniz.
Yurtdışı otelleri, yakın bölge otelleri, erken rezervasyon otelleri, tatil köyleri, aile otelleri,
denize sıfır oteller, şehir merkezi otelleri, termal oteller, spa otelleri, kayak otelleri
gibi aradığınız tüm seçenekler gezonline.com da.

2014 Yılında faaliyetine başlayan gezonline.com tüm dünyada kurduğu yerel tedarikçi ağı ile sizlere 125.000 otel seçeneği sunuyor.
Ücretsiz ve kolay üyelik sayesinde bireysel kullanıcılar ve şirketler için en iyi fiyatları yakalayabilirsiniz.
Tüm Türkiye, Avrupa, Ortadoğu, Asya Ülkeleri ve Uzakdoğu, Afrika, Amerika ve Okyanus ötesine dahi gidecekseniz
gezonline.com dan kolayca rezervasyon yaptırıp anında konfirmasyon alabilirsiniz. Ayrıntılı otel bilgileri,
resim galerileri, haritadan konum bilgisi hizmetleri ile konaklayacağınız otel ile ilgili tüm bilgilere rahatlıkla
ulaşabilirsiniz. Şirket seyahatlerinizi kolayca yönetebilir, geçmiş seyahatlerinizi sistemden raporlayabilirsiniz.
Kurumlara özel cari çalışma , kredi kartı, müşteri kartı ile ödeme gibi farklı ödeme seçeneklerini de aynı anda
hizmetinize sunmaktayız.

www.gezonline.com
(Bu Mesaj 05-12-2014 04:25 değiştirilmiştir. Değiştiren : islomania.)
05-12-2014 04:24
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Yurtiçi ve Yurtdışı Oteller - islomania - 05-12-2014 04:24

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ucuz Uçak Bileti Yurtiçi rree64 0 50 22-08-2016 09:53
Son Mesaj: rree64
  Yurtdışı eğitim danışmanlığı rree64 0 25 21-08-2016 01:27
Son Mesaj: rree64
  Yurtdışı Eğitim Önerileri kalp 0 40 03-06-2016 12:34
Son Mesaj: kalp
  Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlık zubamba 0 72 21-03-2016 04:22
Son Mesaj: zubamba

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir