117 defa görüntülendi.

kağıt poşet , kağıt çanta , mentesoglu

Tanitim
Profesör Dr.

Mesajlar: 760 Katılma Tarihi: 15-06-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

kağıt poşet , kağıt çanta , mentesoglu

İmage
Türkiyenin en gercek kağit poşet yapiminda kendini kanitlamiş bir firma olarak ilerleyen ve her gecen gün müşterilerinin memnuniyetini kazanan http://www.mentesoglu.com gün geçtikce daha cok ürünler yapmaktadir. Kağıt Çanta konusunda oldukca profesyonel ekip kadrosu ile yapilmaktadir ve müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiyenin neresinde olunursa olunsun adresinize kadar teslim etmektedir. Mentesoglu , kağıt poşet , ve ambalaj ürünlerindede perakende satişlari mevcuttur Eminönünde hizmet vererek internet üzerinden satişlarini sağlamaktadirlar. Bir cok kağit poşet kategoriler mevcut olan sitemiz gün geçtikce daha yeni ürünleri yapmaktadir Ve müşterilerine sunmaktadir. Bir cok Referans'a sahip olan firmamiz müşteri güvencesi altinda hizmet vermektedir. daha detayli bilgi istiyorsaniz eğerki ve kaliteli kağıt poşet , kağıt çanta hizmeti almak istiyorsanız veyahut sipariş vermek istiyorsaniz http://www.mentesoglu.com sitemizi ziyaret ede bilirsiniz Saygılarımızla.
10-12-2014 11:04
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
kağıt poşet , kağıt çanta , mentesoglu - Tanitim - 10-12-2014 11:04

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Bayan Canta seohaber 0 17 13-11-2016 11:45
Son Mesaj: seohaber
  Canta Mall tarkandmr 0 17 11-11-2016 08:57
Son Mesaj: tarkandmr
  Baskılı Poşet İmalatı zubamba 0 32 04-08-2016 07:26
Son Mesaj: zubamba
  Aka Deri - Erkek Deri Çanta osman75 0 25 02-08-2016 07:18
Son Mesaj: osman75

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir