189 defa görüntülendi.

kim kimdir , spor yazari , spor haberleri

Tanitim
Profesör Dr.

Mesajlar: 760 Katılma Tarihi: 15-06-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

kim kimdir , spor yazari , spor haberleri

Günümüzde yapılan birçok spor dalının varlığından ve kurallarından haberdar olmamıza rağmen, bu spor dallarının ilk kimler tarafından yapıldığı, ne amaçla ortaya çıkarıldığı ve hikayeleri hakkında detaylı bilgiler bulmak bazen zor bir durum olabiliyor. Bu bağlamda Sporyazari.org adresi üzerinden, merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını bulabilirsiniz. spor haberleri
Spor dallarının ansiklopedisi konumunda olan sitemize, yapılan tüm tarihi araştırmalara ve kaynaklara doğru adres üzerinden ulaşmak isteyen herkesi bekliyoruz. Sporyazari.org, hangi spor dalının ne amaçla ve ne şekilde , spor yazari ortaya çıkarıldığını ve ilk kim/kimler tarafından yapıldığını detaylı bilgilerle sizlere sunan bir bilgi platformudur. Ayrıca spor aletlerinin geçmişleri, ilk kim tarafından icat edildiği ve ilginç birçok buluşun hikayesini sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. kim kimdir
Sporyazari.org adresimiz üzerinden sizde bu bilgilere erişim sağlayabilir, yorum ve görüşlerinizle bizlere katkıda bulunabilirsiniz
21-12-2014 02:03
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
kim kimdir , spor yazari , spor haberleri - Tanitim - 21-12-2014 02:03

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Eğitim ve Spor Haberleri - Gazete Manşetleri Oku b.a.f. 0 13 03-12-2016 08:46
Son Mesaj: b.a.f.
  Spor Haberleri - Spor Haberi Oku b.a.f. 0 14 01-12-2016 10:50
Son Mesaj: b.a.f.
  Demren Erol Kimdir? kalp 0 11 27-11-2016 09:03
Son Mesaj: kalp
  Teknoloji Haberleri veli4376 0 14 26-11-2016 08:30
Son Mesaj: veli4376

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir