187 defa görüntülendi.

Aytaç Ocaklı

Tanitim
Profesör Dr.
*****

Mesajlar: 761 Katılma Tarihi: 15-06-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Aytaç Ocaklı
Sivas’ın Suşehri ilçesinde, kalbinde delik olması nedeniyle ameliyat olması gereken 2 yaşındaki çocuğun masraflarının bir iş adamı tarafından karşılanacağı bildirildi.

Suşehri Kaymakamı Yusuf Özdemir, yaptığı açıklamada, Öksülü Mahallesi’nde oturan İsmail ve Güler Polat çiftinin kalbinde delik bulunan 2 yaşındaki oğulları Keremcan’ın ameliyat masraflarının İstanbul’da yaşayan iş adamı Aytaç Ocaklı tarafından karşılanacağını söyledi.

Polat ailesinin İstanbul’a gitmesi için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından tedavi amaçlı yol gideri olarak 600 YTL ödendiğini belirten Özdemir, şunları kaydetti:
“İstanbul’da bulunan iş adamı Aytaç Ocaklı, çocuğun tüm tedavi masraflarını kendisinin karşılayacağını bizlere iletti. Bizler de kendisinin bu talepleri doğrultusunda vakıf olarak ailemize 600 YTL tedavi amaçlı yol ödeneği verdik ve bu ailemizi yarın İstanbul’a gönderiyoruz.”

Keremcan’ın, 5 çocuklu Polat ailesinin en küçük çocuğu olduğunu belirten Özdemir, şöyle konuştu:
“Çocuğumuzun babası ilçede hamallık yaparak evinin geçimini sağlamaktadır. Ayrıca ailemizin Öksülü Mahallesinde bulunan evi vakfımız tarafından yapılmış olup, aile vakfımızın birinci derece fakirler listesinde bulunduğundan her ay gıda yardımı, yakacak yardımı, giyecek yardımlarının yanı sıra bayramlarda ise nakdi yardımlar yapılmaktadır.”

Ailenin yeşil kartlarının bulunduğunu da belirten Kaymakam Özdemir, kalbinden rahatsız olan Keremcan Polat’ın bugüne kadar Sivas ve Kayseri’de yapılan tedavileri için aileye tedavi amaçlı yol giderlerinin de ödendiğini söyledi.

Küçük Keremcan’ın tedavisinin yapılacağından dolayı kendilerinin de mutlu olduğunu vurgulayan Özdemir, “Keremcan’ın sağlığına kavuşması için tüm tedavi masraflarını karşılayacağı müjdesini veren iş adamımız Aytaç Ocaklı’ya sonsuz teşekkür ediyoruz. Ailemiz yarın İstanbul’a gidecek ve iş adamımız tarafından belirlenecek olan hastanede çocuğumuzun tüm tedavilerini yaptırılacaktır” diye konuştu.

http://aytac-ocakli-blog.blogspot.com.tr

http://aytac-ocakli-gorselleri.blogspot.com.tr

http://aytac-ocakli-sirketleri.blogspot.com.tr

http://aytac-ocakli.blogspot.com.tr

http://aytacocakli.blogspot.com.tr
31-12-2014 11:45
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Aytaç Ocaklı - Tanitim - 31-12-2014 11:45

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir