80 defa görüntülendi.

ödev sor, ödev ekle, ödev

Tanitim
Profesör Dr.

Mesajlar: 760 Katılma Tarihi: 15-06-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

ödev sor, ödev ekle, ödev

İmage

Herkesin kimi zaman tattığı bir bıkkınlık anı vardır okul yaşamında. Aynı anda birkaç öğretmen ödev vermiştir. Üstüne üstlük istekte hiç bulunmaz. Tam da o an, bir an önce yetiştirilmesi gerekenle ilgili yardım aranır. İnterneti olan ve doğru şekilde bunu kullanabilen ise çoktan aradığı desteği bulmuştur: Ödev Sor.

Ödev ekle özelliği de bulunan sitede biyoloji, coğrafya, fizik, İngilizce, kimya, matematik, tarih, trafik, Türkçe gibi farklı derslere ait birçok ipucu dolu. Ödev konularıyla ilgili soru ve yanıtlar dışında, daha basite indirgenmiş soru ve yanıtları bulmakta Ödev Sor ile mümkün. Bu başarılı kaynak, sınavlar öncesinde de bakılası; çünkü konularla ilgili yanıtlar oldukça açık ve anlaşılır. Sınav çalışırken, sorumlu olunan konulara bakılması, büyük olasılık öğrencinin daha başarılı bir sınav vermesinde etkili olabilecektir.

Site, soru sorup soruları yanıtlayarak puan kazanılabiliyor ayrıca. Sahip olunan puanlara göre site kullanımıyla ilgili yetkilerde de genişleme söz konusu. Hatta öyle ki, en üst seviyedeki üyeliğe sahip olanlar, soru ve yanıtları düzenleyebilme hakkına sahip. Bu puanlama sistemiyle, her üyenin daha verimli ve daha istekli olması amaçlanmış olsa gerek; çünkü sitedeki bilgi hareketliliği oldukça yüksek seviyede.
02-01-2015 07:36
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
ödev sor, ödev ekle, ödev - Tanitim - 02-01-2015 07:36

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  UcretliOdev.Com - Ücretli Ödev, Tez Yazdırma, Çeviri ve Her Düzeye Uygun Ödev Merkezi SqReaL 0 22 15-09-2016 11:23
Son Mesaj: SqReaL
  Sitеnе Döviz Kuru Ekle osman75 0 65 15-04-2016 05:21
Son Mesaj: osman75
  12h Firma Web Ekle zubamba 0 61 17-03-2016 11:37
Son Mesaj: zubamba
  Ödev ve Tez Hazırlama Merkezi zubamba 0 152 30-10-2015 08:48
Son Mesaj: zubamba

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir