181 defa görüntülendi.

Ses yalıtımı ve uygulamaları

osman75
Profesör Dr.

Mesajlar: 2,067 Katılma Tarihi: 16-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimiçi

Ses yalıtımı ve uygulamaları

Günlük yaşantımızda gürültü sebeplerinden dolayı sorunların artması ses yalıtımı uygulamalarının çoğalmasına neden olmuştur. Modern yapılarda korunma ve izolasyon konusunda ciddi önlemler alınmaya başlanmıştır.

Herkesin sessiz bir ortamda yaşam ve çalışma istemesi günümüzde çok doğaldır. Ses izolasyonu ve yalıtım uygulamaları sizler için hava ve titreşim nedenli oluşumları geçiş kaybına uğratarak konforlu ortam sağlamaktadır. Yüksek, düşük ve orta frekans düzeylerindeki seslerin izole edilmeleri için farklı ürün kombinasyonları ve uygulamaları yapılmaktadır.

Konuşma sesi ile bir motor sesinin yalıtımında aynı uygulama yapılması uygun değildir. Ancak mekan ve ortam için yüksek kalitede bir ses izolasyonu istiyorsanız duvara hava boşluğu, ağaç karkas, bariyerli ürün, alçıpan ve son olarak boya atılmaktadır. Dilerseniz daha iyi bir görünüm için renkli akustik açık gözenekli ürünler kullanılabilmektedir.

Aytürk mimarlık akustik ses izolasyon ve yalıtım firması olarak sizlere gürültüsüz sakin ve rahat bir ortam sunmak adına çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. 10 yıllık tecrübesiyle profesyonel bir ekibe sahip olmakla beraber uyguladığımız tüm ürünler avrupa standartlarında birinci sınıf kalitede ürünlerdir. Şikayet ve isteklerinize göre mekanınızda keşif yaptıktan sonra size teklif sunuyoruz. Kabul ettiğiniz taktirde en kısa sürede uygulamacı ekibimiz iş başında olup en kısa sürede uygulamayı tamamlayacaktır.

Yaptığımız ses yalıtım çalışmalarında bu gürültüyü minimuma düşürmek için bir çok akustik seçenek sunuyoruz ve %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Ayrıca malzeme temini için akustik süngerler, panel ve püskürtme izolasyon malzemeleri gibi yalıtım ürünlerinde fabrikanıza yada iş yerinize en uygun ürünü seçmeniz içinde hizmetinizdeyiz.
15-01-2015 12:49
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Ses yalıtımı ve uygulamaları - osman75 - 15-01-2015 12:49

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Epa Yalıtım - Ses Yalıtımı kalp 0 50 27-07-2016 09:45
Son Mesaj: kalp
  Doç. Dr. Hayati Akbaş Estetik Cerrahi Uygulamaları resthit 0 28 21-05-2016 09:57
Son Mesaj: resthit
  Kıdem tazminatı - iş Hukuku Uygulamaları ve işçi Hakları is_for_you 0 49 20-03-2016 10:14
Son Mesaj: is_for_you
  Styronit / Ses Yalıtımı / suheyl1963 0 74 01-02-2016 11:11
Son Mesaj: suheyl1963

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir