110 defa görüntülendi.

Burs ve indirim | Yurtdışı eğitim

b.a.f.
Profesör Dr.

Mesajlar: 1,414 Katılma Tarihi: 01-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Burs ve indirim | Yurtdışı eğitim

Burs; devletin ve ona bağlı topluluğun refah seviyesini artırıcı öğelerden bir tanesi olması bakımından ve bursun toplumda kapsadığı alan açısından önemi son derece önemlidir. Sosyo-kültürel bakımdan bakarsak ön lisans, lisans hatta yüksek lisans öğrencisinin burs alması o parayı kullanıp geçiminin bir parçası haline getirmesi bursun ne kadar geniş bir alanda kullanıldığı ve bu alana etki ettiği açıkça görülüyor. Burslar bir aileyi bir genci bir hayatı etkiler. Toplum hayatlardan oluşan bir sofraysa devlet verdiği burslarla toplumu etkiler.

Yurtdışı Eğitim ve Yurtdışı Eğitim Bursları

Akademik kariyer düşünen bir üniversite öğrencisinin amacı yurt dışı eğitim olmuştur artık. Yurtdışı eğitimi, yurtdışı eğitim bursu bunları hepsini kapsayan bir pakette önüne sunulanı almalı değerlendirmelidir. Nasıl ülkemizde her türlü burs ve katkılar bir üniversite öğrencisinin kariyerine etki ediyor ise yurtdışında kariyer hesapları yapan gurbetteki bir genç için her şey iki kat zor olacaktır ve yurtdışı eğitim bursuna bu kadar ihtiyacı vardır. İhtiyacınız olan her türlü burs imkânını web sitemizden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Güncel burs haberleri ile artık tek kanaldan bilgi sahibi olabileceksiniz.

Site adresi : http://www.bursveindirim.com
16-01-2015 12:56
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Burs ve indirim | Yurtdışı eğitim - b.a.f. - 16-01-2015 12:56

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Pusuline Online Eğitim Hizmetleri b.a.f. 0 10 Dün 11:35
Son Mesaj: b.a.f.
  Eğitim ve Spor Haberleri - Gazete Manşetleri Oku b.a.f. 0 13 03-12-2016 08:46
Son Mesaj: b.a.f.
  Sektörel bazlı kurumsal danışmanlık ve eğitim zubamba 0 20 21-09-2016 07:37
Son Mesaj: zubamba
  Ömür Boyu Eğitim mesut78 0 26 05-09-2016 02:28
Son Mesaj: mesut78

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir