148 defa görüntülendi.

Telefon Dinleme Programı - Telefon Dinleme Yazılımı

b.a.f.
Profesör Dr.
*****

Mesajlar: 1,500 Katılma Tarihi: 01-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Telefon Dinleme Programı - Telefon Dinleme Yazılımı
Günümüz de telefon dinlemeleri çok kolay bir hal almaya başlamıştır. Buna örnek olarak en basit bir telefon dinleme uygulamasını gösterebiliriz. İnsanlar telefon indirme programı adı altında bir program kullanarak dinlemek istediği kişinin telefonlarını rahatça dinleyebilecek duruma geldi. Bununla birlikte kullandıkları bazı teknolojik cihazlar ile de bu durum çok basit bir şekil almaya başladı. Bu sayede insanların telefonları çok kolay bir şekilde dinleniyor ve istenilen bilgiler de kolayca elde ediliyor. Genellikle çok önemli kişilerin veya kurumların telefonları araya casus telefon sokarak dinleniyor ve böylelikle birçok gizli bilgiye ulaşılmış olunduğu herkes tarafından biliniyor.

Kişiler öncelikle telefonunu dinleyeceği kişi veya kurumları belirleyip daha sonra da bu kişi ve kurumların ya da firmaların özel sırlarını ve kişisel bilgilerini eline geçiriyor. Bu dinleme olaylarına maruz kalanlar genellikle devleti yöneten kişiler oluyor. Bu kişiler telefon dinleme yazılımı kullanılarak rahat ve çok kolay bir şekilde dinleniyor. Telefon dinleyen kişiler ise genellikle ve özellikle de devlet sırlarını öğrenmek ve bu sırları ortaya çıkarmak için bu dinlemeleri ve casuslukları yapan kişiler olarak göze çarpıyor.

Telefon dinleme cihazları ile de bu durumu çok kolay ve rahat bir şekilde hatta oturarak ve çok güvenli bir şekilde yapıyorlar. Gün geçtikçe bu olaylar da artma ve dinlenen kişi sayısında da büyük bir artış görülmekte. Artık sadece devlet adamları, sanatçılar veya ünlü kişiler değil herkes dinleniyor. İnsanlar da güven duygusunun gitgide azaldığı şu günlerde, artık eşler de birbiri konusunda bazı şüphelere düşmeye başladılar. İşte bu konuda devreye giren telefon dinleme cihazları sayesinde birçok sıkıntıdan kurtulmanın da mümkün hale gelebileceği de gözler önüne serilmektedir. İnsanın içinin rahat etmesi açısından son derece önemli olan bu cihazlar, artık mobil uygulamalar sayesinde de büyük bir gelişim içerisine girmiştir.

Sizlere bu konuda arama takibi, sms ve mms görme, e-mail takibi, yer tespiti, internet kullanım takibi, adres defteri takibi, ortam dinleme, analiz raporlama gibi özellikleri olan telefon dinleme programına ulaşabileceğiniz bir adres tavsiye edeceğim.

Site adresi : http://www.telefondinlemecihazlari.net
16-01-2015 02:35
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Telefon Dinleme Programı - Telefon Dinleme Yazılımı - b.a.f. - 16-01-2015 02:35

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yazılım Harikası Otel Yazılımı BazKriz 0 21 23-11-2017 12:26
Son Mesaj: BazKriz
Rainbow Samsung Takip Programı Gözünüz Arkada Kalmasın yorumcu 0 20 20-11-2017 03:37
Son Mesaj: yorumcu
  İp Telefon Santral Teknolojisi BazKriz 0 31 13-10-2017 11:36
Son Mesaj: BazKriz
Thumbs Up Aramaları Kaydeden Telefon Casus Yazılımı tragedya27 0 36 05-10-2017 07:15
Son Mesaj: tragedya27

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir