146 defa görüntülendi.

Prometric

osman75
Profesör Dr.

Mesajlar: 2,071 Katılma Tarihi: 16-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimiçi

Prometric

Prometric sınavı nedir?

Yıllardır dünyanın dört bir yanından 400 farklı kurum ve şirket için sınavlar geliştirmeyi sürdüren Prometric, her yıl akademik ya da mesleki kariyerlerinde ilerlemek isteyen ortalama 10 milyon kişiyi prometric sınavı vasıtasıyla şirket yöneticileriyle buluşturuyor.

Prometric Sınav Başvurusu Nasıl Yapılır?

Prometric sınavları için başvurunuzu Prometric’in Türkiye Yetkili Sınav Merkezi olan Test Hizmetleri’nin uzmanları ile iletişime geçtikten sonra yapabilirsiniz.
Çok geniş yelpazede, tam 500’e yakın sınava ev sahipliği yapan merkezde sizin ve kariyer hedefleriniz için en uygun olan sınavların belirlenmesi çok önemlidir. Merkezimizle iletişime geçerek bu sınavlar hakkında profesyonel yardım alabilir, başvurunuzu da uzman eğitmenler eşliğinde tamamlayabilirsiniz.

prometric sınav test merkezi istanbul
Adres: Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi Onur İş Hanı, Kat:10, Esentepe, Şişli İstanbul 34394
Telefon: +90 212 216 08 37

Prometric Test Merkezi İstanbul

Prometric’in Türkiye’deki yetkili servisi Test Hizmetleri’dir. İki kurum, sınav programlarının en güvenilir şekilde geliştirilmesi ve uygulanması noktasında güçlü bir işbirliğine girmiştir. Prometric sınav test merkezi istanbuıl.

Prometric sınavlarının dışında; TOEFL iBT, TOEFL Junior, TOEFL Junior Comprehensive, GRE, ISEE ve SSAT gibi, her yaştan insanların mesleki veya akademik kariyerlerinde birincil ihtiyaçları olan yabancı dil sorunlarını aşmalarına aracılık eden, her yıl milyonlarca kişinin girdiği sınavların Türkiye’deki yetkili sınav merkezi olan Test Hizmetleri, birçok sınav ve workshop uygulamasıyla öğrencilerine 30 yıla yakın bir süredir destek vermeye devam ediyor.

Eğitim, kurumsal, devlet, finans, sağlık, bilgi teknolojileri (IT) ve mesleki dernekler gibi alanlarda 450’ye yakın firma adına sınav hazırlayan Prometric’in Gayrettepe’deki Türkiye Sınav Merkezi 28 Ocak Çarşamba günü Saat 15.30’da ABD Başkonsolosu Charles F. Hunter, Prometric Avrupa Başkanı Garrett Sherry, Milli Eğitim Bakanlığı ve Test Hizmetleri yetkililerinin katılımlarıyla açılacaktır.
25-01-2015 01:10
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Prometric - osman75 - 25-01-2015 01:10

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir