140 defa görüntülendi.

İstanbul Köpek Eğitimi

osman75
Profesör Dr.

Mesajlar: 2,069 Katılma Tarihi: 16-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

İstanbul Köpek Eğitimi

Köpek eğitmek hem zor hem de bilgi isteyen bir uğraştır. Köpeğinizi bir beceride eğitmek için öncelikle; o beceriyi köpeğinize öğreterek nasıl eğiteceğinizi bilmeniz gerekmektedir. Bu konuda sınırsız destek sağlayan İstanbulKopekEgitimi.NeT, hem köpeğinizi nasıl eğiteceğinizi sizlere sunarken; hem de sizler için köpek eğitmenlerini tanıtmaktadır.
Türkiye’nin metropol şehri olan İstanbul’daki köpek sahiplerine hizmet veren site, İstanbul Köpek Eğitimi olarak sınırsız bilgi sunmaktadır. Sitesinde bilgisini verdiği köpek eğitmenleri olmaktadır. Güvenilir köpek eğitmenleri hakkında bilgi alabileceğiniz sitede; köpek eğitim videolarını izleyerek köpeklerinize eğitim sağlamada sizler de destekçi olabileceksiniz.
Sadece İstanbul bazlı hizmet vermeyen site; Muğla, Kocaeli ve Sakarya Köpek Eğitimi desteği de sunarak birçok hayvan severe ulaşmaktadır. http://www.istanbulkopekegitimi.net
28-01-2015 12:29
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
İstanbul Köpek Eğitimi - osman75 - 28-01-2015 12:29

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İstanbul Kiralık Ofis kalp 0 18 12-11-2016 05:35
Son Mesaj: kalp
  En sevimli köpek cinsi Golden b.a.f. 0 16 11-11-2016 08:54
Son Mesaj: b.a.f.
  İstanbul’un İçindeki Doğa coestar333 0 14 10-11-2016 01:39
Son Mesaj: coestar333
  İstanbul Masaj Salonu Codess 0 16 06-11-2016 11:27
Son Mesaj: Codess

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir