124 defa görüntülendi.

Keçiören nakliye , Evden eve asansörlü , Keçiören Nakliyat

Tanitim
Profesör Dr.

Mesajlar: 760 Katılma Tarihi: 15-06-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Keçiören nakliye , Evden eve asansörlü , Keçiören Nakliyat

İmage
Kuzey Kıbrıs’a tayini çıkan TSK mensupları, Ankara’dan tayini çıkan diğer memurlar, öğrenci evini beraberinde götürmek isteyenler ve elbette şehir içinde taşınmak isteyen aileler… Yıllardır sizlere hizmet veren Keçiören Nakliyat, artık yeni internet sitesiyle sizlerle…

Evden eve asansörlü taşımacılığın doğru adresi olan ve Keçiören nakliyesi başta olmak üzere tüm Ankara’nın emrinde olan firma, 7 gün ve 24 saat hizmetinizde. Sitemize girip iletişim bilgilerinizi bırakın ve mesai saatleri içinde biz sizi arayalım…

Evden eve, ofisten ofise ve ayrıca Kuzey Kıbrıs’a yapılacak olan taşıma işlerinizde yılların verdiği deneyim, müşteri memnuniyetinin esas amaç olduğu ilkelerimiz, uygun ücretlerimiz, kaliteli ve standartların üstündeki hizmet anlayışımızla sizlerleyiz. Bundan sonra Ankara’da ev ve ofis taşıma denildiğinde aklınıza gelecek olan ilk firma: Keçiören Nakliyat…
08-02-2015 04:35
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Keçiören nakliye , Evden eve asansörlü , Keçiören Nakliyat - Tanitim - 08-02-2015 04:35

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Balıkesir Evden Eve Nakliyat mesut788 0 12 14-11-2016 01:41
Son Mesaj: mesut788
  istanbul evden eve nakliyat rree64 0 16 08-11-2016 04:30
Son Mesaj: rree64
  Kadıköy Nakliyat zubamba 0 19 06-11-2016 06:29
Son Mesaj: zubamba
  Koza Nakliyat | Kadıköy,Ataşehir,Bakırköy Evden Eve Nakliyat mesut788 0 14 01-11-2016 01:41
Son Mesaj: mesut788

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir