140 defa görüntülendi.

5 Günde İngilizce - NLP Akademi

osman75
Profesör Dr.

Mesajlar: 2,072 Katılma Tarihi: 16-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

5 Günde İngilizce - NLP Akademi

Dünyanın birçok yerinde gerçekleştirilen ingilizce konuşma eğitim programlarına katılan kişilerin en çok karşılaştığı sorunlardan biri de ingilizceyi öğrenmiş olmasına rağmen konuşamamak.
Gramer ağırlıklı uygulamalarla eğitim veren dil kurslarında kişiler ingilizce oğrenseler bile dili tam olarak konuşamıyorlar.
Kişilerin çoğunlukla karşılaştığı bu sorunu ortadan kaldırarak daha hızlı bir şekilde dile adapte olmalarını sağlayıp ingilizceyi kolay bir şekilde konuşmalarını sağlıyoruz.
Gerçekleştirdiğimiz 5 günde İngilizce programlarında yaptığımız uygulamalarla dilin daha kalıcı daha hızlı öğrenilmesini sağlıyor ve kişilerin refleksif bir şekilde konusma edinimi kazanmalarına yardımcı oluyoruz.
Programımızda aynı zamanda kullandığımız hipnoz tekniği ile kişilerin motivasyonlarını üst seviyede tutarak eğitimin daha verimli bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktayız.
Sizlerde ingilizce biliyor ama konuşma konusunda kendinizi yetersiz görüyorsanız daha akıcı bir konuşma diline sahip olmak istiyorsanız eğitim programımıza katılarak sadece 5 tam günlük bu kısa süreçte ingilizce konuşabilirsiniz.
5 günde ingilizce eğitimlerimizle ilgili detaylı bilgi almak ve 5 günde ingilizce deneyimini yaşamak için lütfen bizimle iletişime geçin.
5 Günde İngilizce Ekibi
Ortaklar Cad. Yumuşak Apartmanı K:1 D:1 – Mecidiyeköy / İSTANBUL
0212 347 54 55 – http://www.expresslanguage.net
11-02-2015 02:38
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
5 Günde İngilizce - NLP Akademi - osman75 - 11-02-2015 02:38

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  0dan İngilizce Öğren resthit 0 10 19-11-2016 02:20
Son Mesaj: resthit
  Sap kursu Sap-akademi.net rree64 0 14 25-10-2016 11:32
Son Mesaj: rree64
  Günde 1 Saat Oyun Oynamanın Faydaları Wo!f 0 26 26-09-2016 09:57
Son Mesaj: Wo!f
  implant Diş - 1 Günde Sabit Diş osman75 0 23 03-09-2016 12:01
Son Mesaj: osman75

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir