154 defa görüntülendi.

Adana personel taşımacılığı , Adana öğrenci servis firmaları , Adana otobüs ve minibü

Tanitim
Profesör Dr.

Mesajlar: 760 Katılma Tarihi: 15-06-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Adana personel taşımacılığı , Adana öğrenci servis firmaları , Adana otobüs ve minibü

Adana’nın en iddailı taşımacılık firması Gizem Turizm, 1996’ta hizmete hayatına girip 2002’de kurumsallaşarak, bugün Adana ve yöresinde faaliyetlerini hız kesmeden sürdürüyor.
İmage
Adana personel taşımacılığı denildiğinde akla ilk gelen firma, yeni ve geniş araçlarıyla farklı hizmet türlerini barındırıyor. Adana öğrenci servis firmaları içinde de parmakla gösterilen Gizem Turizm, D2 Yetki Belgesi sahibi. Adana otobüs ve minibüs kiralama ile ilgili tüm isteklerde doğru adres kabul edilen firma, donanımlı araçları, deneyimli sürücüleri ile gerçek ve tüzel kişilere hizmet ediyor. Şehir içi veya Adana dışı gezi turları, piknik gibi etkinlikler, VIP taşımacılık gibi hizmetleri de sunan Gizem Turizm, Adana ve çevresinde minibüs, otobüs gibi toplu taşımacılıkla ilgili kaynak arayan herkes için doğru bir referans.
13-02-2015 11:58
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Adana personel taşımacılığı , Adana öğrenci servis firmaları , Adana otobüs ve minibü - Tanitim - 13-02-2015 11:58

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Playstation Servis seohaber 0 16 20-11-2016 08:36
Son Mesaj: seohaber
  KOZAgroup Ev & Ofis Taşımacılığı b.a.f. 0 14 17-11-2016 11:04
Son Mesaj: b.a.f.
  En iyi üsküdar daikin servis rree64 0 10 10-11-2016 03:58
Son Mesaj: rree64
  İzmir oto kiralama firmaları b.a.f. 0 12 09-11-2016 04:55
Son Mesaj: b.a.f.

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir