105 defa görüntülendi.

Gerçek Ve Sahte Medyumları Burada Ayırabilirsiniz

b.a.f.
Profesör Dr.

Mesajlar: 1,412 Katılma Tarihi: 01-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimiçi

Gerçek Ve Sahte Medyumları Burada Ayırabilirsiniz

Medyum ile ilgili bu siteyi ziyaret ettiğimde sevgilim ile yaşadığım tüm sorunları ortadan kaldırmak adına bir destek almak istiyordum. Bunun için alanında en iyi ve lider olan Medyum Referansları hakkında tüm merak ettiğim sorulara yanıt arıyordum.

Bir şekilde yaşadığım dertlerime çözüm bulmalıydım. Medyum Olcay ve diğerleri hakkında http://www.medyumlar.org sitesi içerisinde yer alan Medyumlar Hakkında Yorumlar okudum.

Ve içime sinen bir tercihte bulunacağımı hissettim. Aynı zamanda bu yönde hizmet sunduğunu iddia eden Dolandırıcı Medyumlar ile ilgili de en iyi fikirlere bu portal aracılığı ile ulaştım. İyi ki bu web adresine denk geldim. Şimdi sorunlarımı geride bırakmanın mutluluğunu da fazlasıyla yaşıyorum.
18-02-2015 04:13
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Gerçek Ve Sahte Medyumları Burada Ayırabilirsiniz - b.a.f. - 18-02-2015 04:13

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Star Agar.io web tabanlı oyun burada sizleri bekliyor! ArifD 0 13 24-11-2016 07:56
Son Mesaj: ArifD
  En güzel cep telefonu kapakları burada. zubamba 0 11 21-11-2016 10:17
Son Mesaj: zubamba
  En güzel cep telefonu kapakları burada. zubamba 0 15 19-11-2016 10:33
  YILIN BOMBA KiTABI ÇIKTI ! TÜM DÜŞLERİNİZ GERÇEK OLACAK! zubamba 0 16 05-11-2016 04:17

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir