144 defa görüntülendi.

temizlik firmaları , temizlik şirketleri

Tanitim
Profesör Dr.

Mesajlar: 760 Katılma Tarihi: 15-06-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

temizlik firmaları , temizlik şirketleri

İmage
İstanbul’un iş dünyası merkezinde konuşlanan ve tüm İstanbul’a hizmet götüren Avrupa Grup, temizlik firmaları arasında aradığınız yanıtı sağlayan tek seçenek…

Yılların getirdiği deneyim, müşteri memnuniyeti, hesaplı çözümler, güvenilir çalışanlar ve temizlik şirketleri içinde aradığınız her anahtar kavrama sahip bir çözüm ortağı olarak Avrupa Grup, iş yerinizin veya evinizin temizliğinde bir numara. Rutin temizlikler dışında tamirat sonrası, taşınma öncesi gibi durumlarda da ulaşabileceğiniz şirket, ofis, okul, dersane, hastane, ibadethane, uçak gibi farklı mekân ve mesken temizlikleriyle oldukça faal ve bu yoğunlukla birlikte düzenli ve sıkı bir ekibe de sahip. Siz de temizlik konusunu artık gözünüzde büyütmeyin ve bu işi Avrupa Temizlik’e bırakarak tasarruf edin…
İmage
Bununlada bitmeyip vermiş olduklari hizmetlerden dolayi bir cok müşterilerini memnun etmeyi başara bilmişlerdir. profesyonel kadro ve ekip ile güvenilir bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Sizlerde güvenilir bir firma arıyorsaniz eğerki bu firma tam size göredir daha detayli bilgi istiyorsaniz eğerki sitemizi ziyaret ederek daha detayli bilgilere sahip ola bilirsiniz

https://www.avrupagrup.net
22-02-2015 01:46
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
temizlik firmaları , temizlik şirketleri - Tanitim - 22-02-2015 01:46

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İzmir oto kiralama firmaları b.a.f. 0 12 09-11-2016 04:55
Son Mesaj: b.a.f.
  Antalya Plus Temizlik tarkandmr 0 20 17-10-2016 11:19
Son Mesaj: tarkandmr
  Antalya Temizlik Superisi 0 25 08-10-2016 09:21
Son Mesaj: Superisi
  Kayseri Profesyonel Temizlik Firması osman75 0 17 22-09-2016 03:52
Son Mesaj: osman75

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir