134 defa görüntülendi.

Yaprak Dönercisi Aba

Tanitim
Profesör Dr.
*****

Mesajlar: 761 Katılma Tarihi: 15-06-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Yaprak Dönercisi Aba
Geleneksel lezzetlerimizden bir tanesi olan döner, Türkiye’de sevilerek ve sıklıkla tüketilen bir yiyecektir. Ancak her ne kadar çok sevilerek tercih edilse de döner konusunda insanların bazı çekinceleri bulunmaktadır. Sözü edilen çekincelerin başında da hijyen konusu gelmektedir. Yaprak Dönercisi Aba ‘Yaprak Dönercisi’ faaliyet gösterdiği döner sektöründe hijyen sorununu aşmış bir firma olarak kendisiyle grur duymaktadır. Ankara’da Döner denilince akla gelen firmalar arasında bulunan yaprak dönercisi günden güne iyi’ye gitmektedir aba piknik , hosta , özler , Kes1döner , düble döner , evin döner vs vs
Diğer yandan ‘Yaprak Dönercisi’ bir döner firmasından beklenen lezzet konusunda da rakiplerini geride bırakmaktadır. Bu durumu et seçimine ve kullandığı malzemenin özenle seçilmesine borçludur. Son olarak, döner firmamız mükemmel ve hijyenik lezzeti oldukça ekonomik fiyatlara müşterileriyle buluşturmaktadır. Genellikle halkın kafasında niçin ekonomik olduğu konusunda soru işaretleri uyanabilmektedir. Lezzeti ve kaliteyi niçin bu kadar uygun fiyata sunduğumuzun nedenlerini az metre kareli bir dükkana sahip olduğumuz için daha az kira maliyetimiz olması, sadece döner ürettiğimiz için o konuya uzmanlaşmamız, iş yerimizin seri üretim yapabilmek için uygun tasarımda olması, paket servisimiz olmaması nedeniyle bu masrafları da elimine etmemiz ve sürümden kazanma politikası uygulamamız şeklinde sıralayabiliriz. Diğer yandan, sanayi bölgelerine hizmet vermemiz nedeniyle birçok kişi için başarılı bir seçenek sağlamamız ve bu nedenle de yüksek talebe sahip olmamız da fiyatlarımızı düşürmektedir.
‘Yaprak Dönercisi’ kurulduğu günden itibaren başarılı ekibiyle Ankara’da hizmet verdiği bölgelerde döner denilince akla gelen ilk firma olmuştur. Bu başarısını öncelikle verilecek iyi hizmet ve müşteri memnuniyeti sayesinde kazanç geleceğinin bilincinde olmasından elde etmiştir. Sözü edilen ileri müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak amacıyla da ar-ge çalışmalarına önem vermiştir. Ar-ge çalışmaları sayesinde firmasına değer katan ve bu değer ile de lezzet geliştirme anlamında en ileri teknolojiyi kullanan ‘Yaprak Dönercisi’ 3 yılda 10 şube açarak başarısını taçlandırmayı amaçlamaktadır. Hem kalite hem de başarı anlamında döner işini daha da ilerilere götürmek isteyen döner firmamız ileride hem Ankara hem de farklı illerde başarılı bir Franchizing sistemi oluşturmayı hedeflemektedir.
Gelecek planları arasında iyi bir franchizing sistemini hayata geçirmek ve kazandığı kaliteli et işleme sanatını müşterileri için daha da geliştirmek olan firma, bunu yaparken ilk olarak değerlerini ön planda tutmaktadır. İleriki kazanç politikasını da yine aynı değerler üzerine kurulu yani müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve lezzet kalitesini dünya standartlarına göre koruyarak oluşturmaktadır. Daha lezzetli, daha kaliteli ve ileri müşteri memnuniyeti anlayışıyla hedeflediğimiz franchizing zincirini siz müşterimizle birlikte inşa etmek için çok çalışıyoruz.
24-02-2015 02:21
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Yaprak Dönercisi Aba - Tanitim - 24-02-2015 02:21

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yaprak Özer’in blog’unu takip ediyor musunuz? zubamba 0 285 21-09-2015 11:10
Son Mesaj: zubamba
  Yaprak Özer’in blog’unu takip ediyor musunuz? b.a.f. 0 310 20-09-2015 09:01
Son Mesaj: b.a.f.

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir