121 defa görüntülendi.

Kapadokya Balon Turu,Ürgüp Balon Turu,Kapadokya Günlük Turlar

Tanitim
Profesör Dr.

Mesajlar: 760 Katılma Tarihi: 15-06-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Kapadokya Balon Turu,Ürgüp Balon Turu,Kapadokya Günlük Turlar

Kapadokya yöresi turistik imkânları ile birlikte gelen ziyaretçilere pek çok kolaylık sunuyor. Bölgeye dünyanın dört bir yanından milyonlarca turist akın etmektedir. Ayrıca Hristiyanlar için de yöre dini bir öneme sahip olmaktadır. Bölgede pek çok eski kilisede tarihi eser olarak yerini alıyor. Şarap mahzenleri ise günümüzde ilgi çekiciliğini koruyan yerler arasında bulunmaktadır. Peri bacaları, yörenin taş mimarisi ve tarihi hanları ise dikkate değer diğer özellikler arasındadır. Tüm bu nitelikler nedeniyle gelen turistlerin sayısı her geçen gün artıyor ve bu çerçevede yörede bulunan turistik imkânlar genişliyor.Ürgüp Balon Turu ise vadide en fazla ilgi çeken aktivitelerden olmaktadır. Balon turları ile birlikte vadinin tüm doğal güzelliklerini havadan görmek mümkün oluyor. Ayrıca doğal güzellikler sebebiyle turistlerin çoğunluğu balon turlarını tercih etmektedir. Bunun yanı sıra Kapadokya’da da aynı imkân söz konusu oluyor. Kapadokya günlük turlar Vadisi tüm güzellikleriyle birlikte görülmeye değer bir coğrafya. Bu nedenle Kapadokya Balon Turu da yoğun olarak talep görmektedir.
04-03-2015 11:09
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Kapadokya Balon Turu,Ürgüp Balon Turu,Kapadokya Günlük Turlar - Tanitim - 04-03-2015 11:09

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Günübirlik Turlar zubamba 0 6 Bugün 02:03
Son Mesaj: zubamba
  logo baskılı balon fiyatı TavukIzgara 1 12 02-12-2016 11:28
Son Mesaj: hoangmm141147
  BASKILI BALON DOĞRU TERCİH osman75 0 10 22-11-2016 04:00
Son Mesaj: osman75
  İzmir Günlük ve Uzun Süreli Araç Kiralama resthit 0 13 27-10-2016 07:15
Son Mesaj: resthit

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir