190 defa görüntülendi.

Beylikdüzü Matbaa - Beylikdüzü Tasarım - Beylikdüzü Reklam Ajansı

Tanitim
Profesör Dr.

Mesajlar: 760 Katılma Tarihi: 15-06-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Beylikdüzü Matbaa - Beylikdüzü Tasarım - Beylikdüzü Reklam Ajansı

Uzun yıllardan beri Beylikdüzünde Grafik Tasarım ve Matbaacılık Sektörüne Hizmet veren Profesyonel Yenilikçi - Gelişen Teknolojinin en yakın takipçisi olan farklı bir Reklam Ajansı.2013 yılı itibariyle Kadrosuna Profesyonel Kameranmanlarıyla, Fotoğraf Sanatçılarını katarak Firmaların Tanıtım Filmi ve Televizyon Reklamlarınıda çekerek Türkiyede Markalaşan bir Reklam Ajansı olma yönünde hızla ilerlemektedir,On parmağında on marifet olan, Beylikdüzü Reklam Ajansı Profesyonel ekipmanlarımız ile sizlerin isteği üzerine İnteraktif yayıncılık, Web Tasarımı, Kurumsal Çalışmalar, Reklam Filmi, Mobil Uygulama ve Matbaacılık hizmeti sunmaktadır,

Beylikdüzü Tasarım Reklam Ajansı 10 yıllık Matbaa ve Grafik Tasarım geçmişine dayanarak 2013 yılında sizler için ekibini genişletmiştir. Siz müşterilerimizin isteği üzerine gerek Web Tasarım gerek İnteraktif Yayıncılık gerek TV Reklamlarına profesyonel Film Ekibimiz ve Profesyonel Art Direktorlerimiz ile projelerimizi sunmaktayız. Beylikdüzü Matbaaev Reklam Ajansımız profesyonel Cast Ekibimiz İnteraktif Yayıncılık, Katalog ve TV Reklam Filmi çekimlerinde sizlere hizmet sunmaktadır. Beylikdüzü Matbaaev Reklam Ajansımızın kendi bünyesinde bulunan Matbaamız sizlere en iyi hizmeti verebilmek için Beylikdüzünde bulunan Reklam Ajansımıza sizlerle yüzyüze görüşmek için bekleriz.

Beylikdüzü Matbaaev Reklam Ajansı siz müşterilerimizin, müşterilerine daha iyi hizmet sağlamak amacıyla Mobil Uygulama hizmeti vermektedir.
05-03-2015 02:11
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Beylikdüzü Matbaa - Beylikdüzü Tasarım - Beylikdüzü Reklam Ajansı - Tanitim - 05-03-2015 02:11

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Beylikdüzü, Esenyurt, Beykent Veteriner b.a.f. 0 9 02-12-2016 04:04
Son Mesaj: b.a.f.
  Maçka Reklam - Tabela osman75 0 13 29-11-2016 01:45
Son Mesaj: osman75
  Ondört Reklam zubamba 0 16 28-11-2016 08:11
Son Mesaj: zubamba
  Web Tasarım b.a.f. 0 16 22-11-2016 06:07
Son Mesaj: b.a.f.

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir