84 defa görüntülendi.

kariyeradam, kariyer adam, kariyeradam şikayet

Tanitim
Profesör Dr.

Mesajlar: 760 Katılma Tarihi: 15-06-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

kariyeradam, kariyer adam, kariyeradam şikayet

Prag’da Kariyeradam Eğitim Kurumları Müdürü Ercüment Diler’e rastladım. Türkiye’de kurduğu uzaktan eğitim için harcadığı efora ve içinde yaşattığı heyecana hayran kaldım.

kariyeradam
kariyeradam
Türkiye’nin hemen her şehrinde eğitim vermeye başaran Kariyer Adam Eğitim Kurumları , dünyanın 27 ülkesinden canlı yayınlar yaparak Türkiyenin ilk uzaktan eğitim kurumu şirketi unvanını aldı. Müşteri memnuniyeti, eğitim kalitesi ve kazandığı birçok dünya şampiyonluğu ile elde etti tabii bu unvanı.
Kariyeradam ’ın bu başarısı göz ardı edilemez tabii. De… esas başarısı çok daha başka ve Türkiye için çok önemli bir başarı bu başarı. Kariyeradam elemanlarının her birisi çok iyi bir “eğitim danışmanı ” Türkiye’nin eğitimi için sarf ettikleri enerji gerçekten takdire şayan.
Geçen hafta başında Charles Üniversitesi için Prag’a gittiğimde Görevli elemanlardan önce Kariyeradam Genel Müdürü Ercüment Diler karşıladı beni.Prag’ı anlattı, şehirde rahat etmek için nelere dikkat etmem gerektiğini söyledi. Verdiği dosyada prag ve Kariyeradam hizmetleri anlatılıyordu bir bir. Bayıldım.Kariyeradam şikayet
Ercüment Diler’ı üç sene önce Ankara’da tanımıştım. Ankara Üniversitesi ndeki ARGE binası yeni açılmıştı ve Kariyeradam ekibi çalmadık kapı bırakmıyordu. Türkiye’ye uzaktan eğitimi anlatıyorlar, muhataplarına verecekleri hizmeti sıralıyorlardı. Ercüment Diler ‘in aynı heyecan içinde buldum. Daha bir olgunlaşmış, daha bir profesyonel olmuştu ama heyecanı aynı heyecandı.
Uzaktan Eğitimin tanıtımı için Kariyeradam ‘ın gösterdiği çabayı, Milli Eğitim Bakanlığı’nın gösteremediğini söylesem; yalan olmaz. İddialı, ne yaptıklarını bilmenin şuuruyla çalışıyorlar ve çok gayretliler.
KYK Genel Müdürü “Geleceğimiz olan gençlerin eğitimini Kariyeradam ‘dan alıyoruz ve çok memnunuz” dedi, gururla.
Türkiye’nin bu gayrete ihtiyacı var. Helva ancak onunla mümkün çünkü. Dünyada her sene 100 bin kişi dünyanın çeşitli yerlerinde eğitim alıyor ve yeni eğitimlergörmenin heyecanını yaşıyorlar.
Doğudaki,karadenizdeki insanlar büyük şehirlerin Avrupanın en iyi ve farklı bakış açıları olan eğitimcilerinden ders alma imkanı sağlanıyor .Bu küçük bir olay değil.
Kariyeradam ’ın 70’den fazla şehire eğitim götürüyor olmasını sadeceeğitim hizmeti olarak değerlendirmemek lazım. Bu eğitimler Türkiye’nin işçi kalitesini arttırıyor. Ülke ekonomisinin büyümesine birebir katkı sağlıyor. Bunlar küçümsenecek hizmetler değil. Asla değil.
Kariyeradam Genel Müdürü Ercüment Diler ‘i ve tüm çalışanlarını verdikleri bu kaliteli hizmetten dolayı tebrik ederim.
11-03-2015 12:47
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
kariyeradam, kariyer adam, kariyeradam şikayet - Tanitim - 11-03-2015 12:47

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Kariyer Basamaklarını Tırmanırken, Kazanç Elde Etmek Mümkün mü? b.a.f. 0 9 03-12-2016 12:18
Son Mesaj: b.a.f.
  Türkiye'nin ilk havacılık kariyer ve insan kaynakları zubamba 0 25 06-10-2016 07:19
Son Mesaj: zubamba
  Genetik Adam Ne Yapar coestar333 0 19 03-09-2016 08:48
Son Mesaj: coestar333
  Genetik Adam Ne Yapar coestar333 0 25 03-09-2016 08:31
Son Mesaj: coestar333

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir