177 defa görüntülendi.

İnternet haberleri , Sosyal Medya Habeleri , Teknoloji Haberleri

Tanitim
Profesör Dr.

Mesajlar: 760 Katılma Tarihi: 15-06-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

İnternet haberleri , Sosyal Medya Habeleri , Teknoloji Haberleri

İnternet’in muazzam hızı ile birlikte dünya da ve yaşamda olan olayları anında öğrenmek hatta sosyal Medya’nın tartışılmaz ağırlığı ile sokaklardan bile bilgi almak saniye indi diyebiliriz. İnternet haberleri ile yayın yapan sistemiz bu bilgi akışına katkı sağlayan özgün ve zengin içerikli bir sosyal medya ve teknoloji portalıdır. Teknoloji haberleri, İnternet haberleri, Sosyal Medya haberleri ve Oyun haberleri kategorileri gibi eğlenceli aktivitelerin yanı sıra sinema, tiyatro gibi kültür [S[A[F[E[and]L]I]N]K] sanat içerikleri ile de geniş bir kitleye hitap etme yolunda sağlam adımlar atam internet sitemiz bu yoğunlukta faaliyetlerini sürdürmektedir.
İmage
Teknoloji’nin anlık değişimi ve bitmek bilmeyen güncellemelerini takip etmek isteyenlere zengin içerikler sunan internet sitemiz ekarga.com “İnternet Hayvanı” sloganıyla yaşamdan ve trend konulardan bilgi vererek sizlerin hayatı takip etmesini sağlamaktadır.

http://ekarga.com
11-03-2015 01:04
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
İnternet haberleri , Sosyal Medya Habeleri , Teknoloji Haberleri - Tanitim - 11-03-2015 01:04

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Eğitim ve Spor Haberleri - Gazete Manşetleri Oku b.a.f. 0 13 03-12-2016 08:46
Son Mesaj: b.a.f.
  Spor Haberleri - Spor Haberi Oku b.a.f. 0 14 01-12-2016 10:50
Son Mesaj: b.a.f.
  Teknoloji Haberleri veli4376 0 15 26-11-2016 08:30
Son Mesaj: veli4376
  Video Oyun Haberleri resthit 0 20 01-11-2016 01:39
Son Mesaj: resthit

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir