148 defa görüntülendi.

SABBREKLAM

osman75
Profesör Dr.
*****

Mesajlar: 2,543 Katılma Tarihi: 16-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
SABBREKLAM
Günümüzde yapılan araştırmalar sonucunda ortaya bir gerçek çıkmıştır. Bu gerçek ise insanların herhangi bir nesne ile sürekli karşı karşıya kalması durumunda o nesneye karşı bir sevgi duyuyor olmasıdır. Sevilme olasılığı ile beraber aynı zamanda akılda kalıcı olması da diğer bir gerçektir. Bu durum hakkında bilgi sahibi olan markalar ise çeşitli yerlerde sürekli reklamlar vermektedir. Örneğin televizyon kanallarında, dergilerde, afişlerde, yolda yürürken gözümüze çarpan billboardlarda sık sık reklam verir ve markasının görünürlüğünü arttırır.


Sabbreklam, markaların bu amaçları doğrultusunda onlara yeni bir iş kolu açmış olan ve bunu oldukça ucuz maliyetler ile gerçekleştiren bir firmadır. Firmanın yapmış olduğu işin patenti de ayrıca kendisine aittir. Bu reklam firması haricinde başka hiç bir firma bu işi yapmamaktadır. Yani bu firma işinde tek olan kaliteli ve farkındalık yaratan bir firma olma ünvanını taşımaktadır. Ortaya çıkarmış oldukları bu iş kolu sayesinde markaların akılda kalıcılığını herkesin elinde, kolunda ve dilinde olmasını sağlayarak gerçekleştirmektedir. Böyle bir iş kolunun tercih edilmesinin asıl amacı ise reklamınızın bulunan hedef kitlesine en hızlı bir şekilde ulaşabilmesini sağlamaktır. Firma müşterilerin reklam hizmetlerini yüksek bir farkındalık yaratarak etkin ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Maliyetlerin oldukça ucuz olması sayesinde de her markanın rahatlıkla tercih edebileceği bir iş kolu olmaktadır. Bu firma sayesinde markalarınız hızlı bir şekilde yayılır ve herkes tarafından bilinmeye başlar.
Yayın kanalı kullanılarak yapılan reklamlara göre basılı bir reklamın akılda kalma olasılığı oldukça yüksektir. Herhangi bir yeni ürün ya da indirim olduğunda bu unsurlar hedef kitleye hızlı bir şekilde ulaşmış olur. Reklam torbasısayesinde markalar ile oldukça sık karşılaşılma sağlanır ve bu da kişiyi satın alma davranışına yönlendirir. http://www.sabbreklam.com
25-03-2015 10:08
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
SABBREKLAM - osman75 - 25-03-2015 10:08

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir