146 defa görüntülendi.

Enerji kimlik belgesi , Ekb , Enerji kimlik kayseri

Tanitim
Profesör Dr.

Mesajlar: 760 Katılma Tarihi: 15-06-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Enerji kimlik belgesi , Ekb , Enerji kimlik kayseri

Enerji kimlik belgesi artık önemli bir ehliyet olarak karşımıza çıkıyor. Yapılardaki enerji tüketiminin hesaplandığı ve bu hesaplamaya istinaden A, B, C, D, E, F veya G ile sınıflandırıldığı bir sistem. A, en ideal ve verimli enerji kullanımını ifade ederken; G, en verimsiz, en yanlış olanı ifade ediyor, buzdolaplarında olduğu gibi aslında…
İmage
EKB, ilgili enerji kanunuyla hayata geçmiş bir belgedir. Yeni binalar için de söz konusudur, mevcutta kullanılanlar için de. Ehliyet gibi ifade edilebilir; çünkü mecburidir, yapı ruhsatı gibi ya da asansör kullanımının denetlenmesi gibi. Enerji kimlik Kayseri, Merhale Mühendislik ile mümkün. Siz de hemen ulaşın ve bu zaruri belgeyi hemen edinin…

Daha detayli bilgiler istiyorsaniz eğerki sitemize girip daha detayli bilgilere geniş kapsamli bir şekilde sahip ola bilirsiniz. Türkiyenin her yerine hizmet vererek yolumuza devam etmekteyizdir.

http://enerjikimlikbelgesial.com
27-03-2015 05:24
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Enerji kimlik belgesi , Ekb , Enerji kimlik kayseri - Tanitim - 27-03-2015 05:24

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Marka Tescil Belgesi kalp 0 17 02-10-2016 07:14
Son Mesaj: kalp
  Kayseri Profesyonel Temizlik Firması osman75 0 17 22-09-2016 03:52
Son Mesaj: osman75
  Kayseri asansör bakım firması kalp 0 27 29-08-2016 02:39
Son Mesaj: kalp
  Ä°SO Belgesi - Turcert.com.tr seoptimizasyon 0 27 14-08-2016 04:40
Son Mesaj: seoptimizasyon

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir