166 defa görüntülendi.

iç giyim , oto aksesuar , anne bebek ürünleri

Tanitim
Profesör Dr.

Mesajlar: 760 Katılma Tarihi: 15-06-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

iç giyim , oto aksesuar , anne bebek ürünleri

İmage
Maximum ve Axess ile peşin fiyatına dokuz taksitle alışveriş yapabileceğiniz ve iç giyimden parfüme, nevresim takımından oto aksesuarına, kırtasiye ve ofis malzemelerinden anne bebek ürünlerine dek onlarca kategoride yüzlerce ürünün bulunduğu Tacirim ile tüm mağazalar ayağınıza geliyor…
İmage
200 TL ve üstü alışverişlerinizde kargo hizmetinin de ücretsiz olduğu Tacirim ile bilgisayar başında istediğiniz ve gerek duyduğunuz her şeyi alabilirsiniz. En hesaplı ve en kaliteli ürünleri birlikte bulabileceğiniz Tacirim, ayrıca kapıda nakit ödeme seçeneği de sunuyor. Bununla birlikte, kurumsal ve toplu alımların da yapılabildiği Tacirim, alışveriş keyfini hem kolaylaştırıyor, hem hızlandırıyor, hem de ucuzlatıyor… Siz de Tacirim’i ziyaret edin ve yeni tacirinizi bulun…

Bununlada bitmeyip güvenilir bir şekilde alış veriş yapa bileceğiniz tek adres olarak bilinmektedir. Güvenilirliği ile ve satmiş olunan ürünlerin kalitesiyle bilinen tacirim gün geçtikce daha kaliteli ürünleri satişini yapmaktadirlar. Daha detayli bilgiler istiyorsaniz eğerki sitemizi ziyaret ederek daha detayli bilgilere sahip ola bilirsiniz. Saygılarımızla

http://www.tacirim.net
11-04-2015 02:24
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
iç giyim , oto aksesuar , anne bebek ürünleri - Tanitim - 11-04-2015 02:24

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Bebek Mevlüt Şekerleri kalp 0 17 18-11-2016 05:11
Son Mesaj: kalp
  Tesettür Giyim de Yardımınıza Koşan Online Alışveriş Sitesi zubamba 0 12 13-11-2016 07:59
Son Mesaj: zubamba
  Tesettür Giyim zubamba 0 15 10-11-2016 09:34
Son Mesaj: zubamba
  Kıyafetlere göre iç giyim nasıl seçilmelidir? b.a.f. 0 14 09-11-2016 03:43
Son Mesaj: b.a.f.

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir