221 defa görüntülendi.

Almanca Özel Ders

almancaders
Öğretmen
**

Mesajlar: 1 Katılma Tarihi: 30-04-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Almanca Özel Ders

Avrupa Birliği'nin resmî ve en çok konuşulan dillerinden biri olan Almanca;dünyanın yaygın lisanlarından Hint-Avrupa dillerindendir. Çevresel söylentilerde Almanca dilinin her ne kadar zor olduğu düşünülsede iyi bir dil bilgisi alt yapısıyla ve buna ek olarak konuşma,okuma-yazma,dinleme-izleme,kelime bilgisini arttırma gibi metodlarla almanca dilini öğrenmek çok basit bir hal alacaktır.Almanca dilini konuşmaya başlamak; iyi bir telaffuz ve geniş bir kelime darcığı gerektirir. Fakat bunu birey ne kadar kendi başına yapmak istesede bu dili ana dili gibi bilen,bunu doğru ve en iyi şekilde karşısındakine aktarabilen biriyle öğrenmek size zaman kaybı olmadan almanca konuşma hayalinizi ve isteğinizi gerçekleştirmenin en güzel ve büyük bir adımı olduğunu gösterecektir. Böylece bu öğrenme sürecini 15-20 kişilik grupların içinde kaybolmadan,her yaş grubuna uygun sistemli ve bilinçli bir şekilde, birebir eğitim esaslarına dayanarak farklı metodlarla ideal eğitim ortamını sizlere sunuyoruz. Almanca özel ders'ini uzman öğretmenler yardımıyla öğrenmek istiyorsanız, Almanca özel ders eğitimlerimize katılarak kısa sürede başarılı sonuçlar alabilir ve Almanca iletişim yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.
30-04-2015 10:18
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Almanca Özel Ders - almancaders - 30-04-2015 10:18

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ozel Tasarim Konteyner seohaber 0 13 29-11-2016 08:45
Son Mesaj: seohaber
  KPSS Coğrafya ve Ders Sunumları Sitesi b.a.f. 0 12 20-11-2016 06:40
Son Mesaj: b.a.f.
  Hediye Life - Kişiye Özel Hediyeler, Hediyelik Eşyalar b.a.f. 0 16 18-11-2016 12:12
Son Mesaj: b.a.f.
  Deltaş Özel Güvenlik mesut788 0 22 31-10-2016 11:58
Son Mesaj: mesut788

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir