211 defa görüntülendi.

araç takip

ahmetcamli
Yardımcı Doçent
***

Mesajlar: 67 Katılma Tarihi: 30-01-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
araç takip
Teknolojinin artık hızla ilerleyeme başlaması ile birlikte artık firmalar, sahada görev yapan elemanlarını, araçlardaki değerli yüklerini online olarak tahmin ettiklerinden de ekonomik bir şekilde takip edebiliyorlar. Araçların iş sırasında nerelerde olduğu, hangi noktalara gittiği konusunda bilgi sahibi olmak küçük ya da büyük olması fark etmez her işletme için oldukça önemli bir yere sahiptir. Çünkü bu tarz firmaların dışarıda bulunan elemanlarının hepsinin nerede olduğu ve o an ne yaptığını incelemek, yüksek performans elde etmek açısından büyük bir öneme sahiptir. Geçmiş dönemlerde patronlar, çalışanlarının sahada denetlenmesini istedikleri zaman bunu sürekli olarak telefon aracılığı ile takip etmeye çalışırdı. Fakat bu durum çoğu zaman istenmeyen şeylerin ortaya çıkmasına neden olurdu.

http://www.izmobil.com/

İzmobil olarak bizler ise oluşabilecek tüm sorunların önüne geçmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Var olan yüksek teknolojiyi kullanarak şirketlerin sahada görev yapan filolarını denetlemeleri, elemanlarının saha içerisinde nerede olduklarını, eğer varsa filolardaki değerli yüklerini yalnızca çalışanlarına emanet etmiyor, bununla birlikte internet üzerinden filolarını oldukça kolay bir şekilde denetliyorlar. Şirketlerin bu konuda yaşamış oldukları en büyük sorunların başında, mobil takip sisteminin çok pahalı olması geliyor. Dolayısıyla küçük şirketler bir de bunun için ekstra masraf ödemek istemiyor, büyük şirketler de daha uygun fiyatlı takip sistemleri aramak adına vakitlerini boş yere harcıyor ve aslında bu esnada tahmin ettiklerinden de fazla tutarı harcamış oluyor.Halbuki böylesi bir durumun önüne geçmek adına yapmaları gereken şey oldukça basit. Şirketler, elemanları gerekse ürünleri ile alakalı saha performanslarını çok daha yüksek bir düzeye ulaştırmak istedikleri zaman bunun için yapmaları gereken tek şey, İzmobil’i tercih etmek. Konusunda uzman olan sistemimiz sayesinde sizler bir taraftan çok uygun fiyatlara arzu ettiğiniz takip sistemine erişebilecekken diğer bir taraftan da firmanız ile alakalı istediğiniz her türlü bilgiye kolaylıkla sahip olabileceksiniz. Sistemimizin en önemli yanlarının başında, kullanımının oldukça kolay olması geliyor. Bu sayede daha öncesinde belirlemiş olduğunuz yol güzergahlarında filolarınızın geçiş dönemlerini izlerken, eğer ki burada herhangi bir güzergah ihlali oluşuyorsa, bunları sistemden çıkacak raporlar ile rahatlıkla öğrenebileceksiniz.

araç takip

Oluşacak ihlaller, dakikasına kadar kayıt altına alınacağı için gerek o an gerekse ilerleyen dönemlerde filodaki araçların güzergah bilgilerini alabilirsiniz. Sistemimizin filolar için sağlamış olduğu en büyük avantajlardan bir diğeri ise kaza olasılığını azaltmasıdır. Sürüş takibi yapılabilen İzmobil ile birlikte artık filoların içerisindeki kişiler, gerek güzergah üzerinde gidişlerde gerekse saha işlemleri esnasında normalde olandan çok daha hızlı ve kaliteli bir şekilde gerekli olan işlemlerin hepsinin tamamlayabilecekler. Birçok farklı takip sisteminin en büyük dezavantajlarının başında, raporları en fazla haftalık olarak vermeleri geliyor.Birçok şirketin ihtiyaç duyduğu şey ise özellikle de yılsonlarında filolarının güzergahlarına ait raporlardır. Çünkü bu raporlar ile birlikte aslında yapılan çalışmaların sonuçları oranlanabilir ve şirket için faaliyetler çok daha iyi bir şekilde ortaya koyulur. İzmobil, sizlere bu imkanı sunmakta ve geçmişe dönelik raporları size sunmaktadır. Sizler de böylece bu raporları ister yazılı olarak alabilir isterseniz arşivleyerek ilerleyen dönemlerde tekrardan kullanabilirsiniz. Daha öncesinde şirketlerin bu ihtiyaçlarını gidermek adına çok yüksek meblağlarda ödemeler yapması gerekirdi. Ancak İzmobil sayesinde bu durum da ortadan kalkmış oluyor. Artık İzmobil ile birlikte daha öncesinde olmadığı kadar uygun fiyatlara filonuzun çok daha verimli bir şekilde araçlarını kullanmalarını sağlayabilecek ve işletmenizin giderlerini düşündüğünüzden kolay bit şekilde azaltmanın en etkili yollarından bir tanesine sahip olacaksınız.
19-05-2015 07:08
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
araç takip - ahmetcamli - 19-05-2015 07:08

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Rainbow Samsung Takip Programı Gözünüz Arkada Kalmasın yorumcu 0 20 20-11-2017 03:37
Son Mesaj: yorumcu
  Takip Sistemi Nasıl Kullanılır? BazKriz 0 37 05-10-2017 02:26
Son Mesaj: BazKriz
  Telefon Takip osman75 0 39 02-10-2017 05:55
Son Mesaj: osman75
  Whatsapp Takip Programı kalp 0 39 28-09-2017 02:58
Son Mesaj: kalp

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir