134 defa görüntülendi.

Bilgisayar Tamiri

Tanitim
Profesör Dr.

Mesajlar: 760 Katılma Tarihi: 15-06-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Bilgisayar Tamiri

İmage
Dünyaca ünlü bilgisayar tamiri artik sizlere daha iyi hizmet vere bilmek için türkiyenin her yerine hizmet verilmektedir. Türkiye genelinde her yere çalişmalar yaparak bozulan bilgisayarlarınızın tamirini güvenilir bir şekilde bizlere emanet etmeniz durumunda kaliteli bir şekilde tamirini yapip sizlere teslim etmekteyizdir. Notebook servisi olarakda hizmet vererek bir cok çalişmalari sergilemekteyizdir. Neredeyse bir cok insanın tercih ettiği firmalardan bir tanesi olarak kendimiz ile gurur duymaktayizdir.

Bilmeniz gereken bir cok teknoloji aletleri vardir. Bu aletler içersinde laptop tamiri de olmaktadir. Laptop tamirini her firma yapamaz iken bizler en kaliteli parçaları kullanarak kaliteli yapmaktayizdir. Neredeyse en cok tercih edilen firmalar arasında yerimizi almakla gurur duymaktayizdir. Müşteri memnuniyetini kazanmiş bir firma olarak yolumuza devam etmekteyizdir.. Daha detayli bilgiler istiyorsaniz eğerki sitemizi ziyaret ederek daha detayli bilgilere sahip ola bilirsiniz Saygılarımızla.

http://www.bilgisayarservisimersin.com
21-05-2015 02:10
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Bilgisayar Tamiri - Tanitim - 21-05-2015 02:10

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Bilgisayar Bilimi Ve Yazılım Kursları resthit 0 16 30-10-2016 07:23
Son Mesaj: resthit
  Eniysio.com - İkinci El Bilgisayar osman75 0 22 21-09-2016 05:17
Son Mesaj: osman75
  Bilgisayar Bilgini - Teknoloji Haberleri yasin0147 0 30 21-07-2016 04:11
Son Mesaj: yasin0147
  Ä°zmir Bilgisayar Servisi coestar333 0 50 11-07-2016 05:42
Son Mesaj: coestar333

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir