222 defa görüntülendi.

Kanada Kültür Merkezi ve Vize Başvurusu

seo1234seo
Doçent
****

Mesajlar: 396 Katılma Tarihi: 14-05-2015 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

Mesaj: #1
Kanada Kültür Merkezi ve Vize Başvurusu
KANADA İNGİLİZCE ÖĞRENİP SERTİFİKA PROGRAMLARINA KATILIN VE EĞİTİM SONRASI KANADA VATANDAŞI OLUN !

Kanada son yirmibeş yıldır, refah düzeyi yüksek, zengin ve rahat bir ülke olarak; birleşmiş milletler cemiyetine göre dünyanın yaşanılır en iyi on ülkesinden biri seçilmeyi başarıyor.

Kanada son yirmibeş yıldır, refah düzeyi yüksek, zengin ve rahat bir ülke olarak; birleşmiş milletler cemiyetine göre dünyanın yaşanılır en iyi on ülkesinden biri seçilmeyi başarıyor. Bu başarısını her alanda idame ettirmeye çalışan Kanada son yıllarda yabancı dil okulları pazarına da girerek, kalitesini ortaya koymaktadır. Kanada dil okulları ülkede bütün okular gibi devlet kontrolü ve garantisi altında olduğundan oldukça kaliteli bir eğitim şansı sunmaktadır. Diğer ülkelerdeki dil okullarından pek çok konuda daha üstün olan Kanada’daki dil okulları, eğitiminiz sonrasında alacağınız sertifika yanında pek çok avantajıda sağlamaktadır. İş ve eğitim hayatınız için oldukça iyi bir referans olan bu okullar sayesinde hayallerinize en kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Dil okullarının konaklama hizmetleri ile kalacak yer sıkıntı yaşamamanızın yanında Kanada hükümetinin yurt dışından gelen öğrencilere sağlamış olduğu indirim ve kampanyalar ile eğitiminizi çok uygun şartlarda alabilme şansınız bulunmaktadır. Doğal güzelliklerinin yanında temizliği ve dinginliği ile kendine hayran bırakan Kanada' da eğitimin yanında pek çok sosyal faaliyet ve eğlence sizleri bekliyor olacak. Kanada’daki üniversitelere de gidebilmeniz açısından oldukça iyi olan bu dil okullarından siz de faydalanabilirsiniz.
Kanada dil okulları çok çeşitli olup diğer ülkelerde verilen dil eğitimlerinden farklı olarak yurt dışından gelen öğrencilere iki dil birden öğrenme fırsatı sunuyor. Fransızca'nın da resmi dillerden biri olduğu ülkede dilerseniz Fransız ağırlıklı dilerseniz de İngilizce ağırlıklı eğitim görebilirsiniz. Bütün Bunların yanında pek çok etnik grubun varlığı ile oldukça renkli bir kültüre ve kozmopolitik yaşama sahip olan ülkede boş zamanlarınızda oldukça güzel vakit geçirebileceksiniz. Kalacak yer sorunu yaşamayacağınız Kanada' dilerseniz her yerde olduğu gibi aile yanı, dilerseniz yurt dilerseniz de özel residanslarda yaşayabilirsiniz. Kanada standartlarının yüksek oluşuna bağlı olarak eğitim hizmetlerinin ucuz oluşu; dünyanın her yerinden çok sayıda öğrencinin Kanada dil okullarını tercih etmesini sağlıyor. Gerçekten kaliteli bir eğitim alıp dil öğrenerek ileriye emin adımlarla gitmek isteyen herkes gibi siz de Kanada'yı seçebilirsiniz. Kanada’da Dil eğitimi sonrasında ülke içinde her hangi bir üniversiteye gidip mezun olduğunuz takdirde bu harika ülkede yaşama ve çalışma şansını yakalayacağınızı unutmayın ve bunları iyi düşünerek bir seçim yapın.Kanada dil eğitiminin yanı sıra sertifika programlarına da katılalarak çalışıp ve eğitim alabilirsiniz.İyi bir gelecek hayali kuran her genç eğitim hayatı boyunca bütün olanakları çok iyi değerlendirmeli, seçtiği alanda kendini iyi yetiştirmenin yanında kendini farklı özelliklerle de donatarak en gözde seçenekler arasında kendilerine yer bulabileceklerdir. Yurt dışı sertifika eğitimleri bu alanda yüksek lisans eğitimlerine göre hem daha fazla uygulamalı bir alan olduğu için seçtiğiniz alanda yetkin özelliklerle donanabilmenizin yanında çok daha da ekonomik programlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Dünya sıralamasında eğitim alanında kalitesi ile adından çokça bahsettirmeye başlayan Kanada'da sertifika ve diploma programları bu alanda çok önemli fırsatlar sunmaktadır.
Lisans programlarının içeriklerinin kullanıldığı bu programlar da daha kısa zaman dilimleri içerisinde işlenen konuların uygulamalı olarak işlenmesi eğitim alınan alanla ilgili daha kalifiye bir özellik olarak donanımlarınız arasına girecektir. Ayrıca aldığınız eğitim programı ile ilgili staj hakkınızda oluşmakta, elinizde bulunan diploma veya sertifikanın kâğıt üzerinde kalmasını engellemektedir. Kanada'da diploma/sertifika programlarında kazanacağınız üst düzey özelliklerle iş aramak yerine, var olan iş seçenekleri arasında tercih yapma imkânına sahip olabileceksiniz. Kanada’da bulunan okulların kariyer merkezlerinde öğrencilere iş bulmaları için yardım edilmekte ve iş imkanları sağlanmak tadır.
Kanada’da okumak için ayırt edici özelliği bulunan ülkeler arasında yer almasının başlıca nedenleri arasında temiz çevresi, yüksek yaşam standartları, suç oranının düşük olduğu ülke sıralamasında birinci olarak dünyanın en güvenilir ülkeleri arasında yer alması da gösterilebilmektedir. Kanada'da sertifika ve diploma programları arasında kariyeriniz için artı olabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Pazarlamadan ekonomiye, uluslararası ticaretten halkla ilişkiler ve bilgisayar sistemlerine kadar aradığınız tüm alanlarda kaliteli eğitim fırsatları sunulmaktadır. Eğitim durumunuza göre doğru yönlendirmelerle seçeceğiniz sertifika / diploma programlarını bu ülkede tamamlayarak profesyonel anlamda kendinizi geliştirme olanağının yanında verilen staj imkânları ile de öğrendiklerinizi pratiğe dökme şansı bulabileceksiniz. Aldığınız eğitimi teorik ve pratik alanlarda tamamlayabilecek, Kanada'nın sunduğu geniş imkânlarla aldığınız sertifikanın hakkını verecek kapasiteye ulaşabileceksiniz. Ne nihayetinde Kanada devletinin uygulamakta olduğu CEC Canadian Experience Class programı altında eğitim süresince var olan üniversite programlarına katıldığınız taktirde hafta da 20 saat çalışma hakkına sahip olacak ve sonrasında 3 yıl çalışma izini elde edeceksiniz. Bu programlara aynı zamanda post graduate sertifika programları yada diploma programlarıda denmekte olup mezuniyet sonrası da Kanada’da çalışma hakkı sağlamaktadır. Kanada Devleti ayrıca bu program mezunlarına 3 yıl çalışma hakkı vermekte olup eğer 1 yıl öğrenci Kanada’da çalışma izini kapsamında 1 yıl çalışır ise Kanada’da oturum için başvuru hakkı doğmakta olup sonrasında kanada vizesi alarak Kanada’da vatandaş olacaktır. Bu tür vatandaşlık haklarını Dünya’da eğitim sonrası öğrencilere sunan Avustralya , Yeni Zelanda ve Kanada’dır. Kanada Vize başvurusu hakkında ayrıntılı bilgi için http://www.kanadavizemerkezi.com kanada dil okulları ve kanada eğitim programları hakkında bilgi almak için http://www.kanadakultur.com.tr yada http://www.kanadakulturmerkezi.com adreslerinden iletişime geçilmesi gerekmektedir.
25-05-2015 08:21
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Kanada Kültür Merkezi ve Vize Başvurusu - seo1234seo - 25-05-2015 08:21

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Erturgut Sanat Merkezi'nde Gitar Kursu kalp 0 25 25-10-2017 10:26
Son Mesaj: kalp
  istanbul medikal el ve ayak bakım merkezi hgirua 0 26 25-10-2017 10:01
Son Mesaj: hgirua
  Kanada Eğitim Rehberi Superisi 0 21 22-10-2017 05:07
Son Mesaj: Superisi
  Kolay Ve Güvenilir Çanakkale Haber Merkezi BazKriz 0 23 13-09-2017 05:14
Son Mesaj: BazKriz

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir