118 defa görüntülendi.

yaz okulu, gençlik kampı, yaz kampı

Tanitim
Profesör Dr.

Mesajlar: 760 Katılma Tarihi: 15-06-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

yaz okulu, gençlik kampı, yaz kampı

İmage
Türkiyenin en önde gelen yaz okulu gün geçtikce daha cok kentini kanıtlamiş ve 21 yıldır beri hizmet vermektedir. Kamp için 08 – 17 yaş arası Gençlerimizi Aqua Gençlik grup'una alinarak eğitimler verilmektedir. Gençlik kampı günümüzde en cok tercih edilen ve kamp'da gönül rahatlığı ile eylenip bir cok yaz sporlarından faydalana biliyorsunuz
Okulumuzda , Basketbol , tenis , yüzme , ve sayamadıgımız bir cok etkinlikler ve ögretimleri olmaktadir. Neredeyse bir cok insanın tercih etmesinden dolayi bir cok ögrencilerimize profesyonel bir şekilde eğitimini sağlamaktayizdir. Profesyonel hocalarımız ile hizmet vererek bir cok müşterilerimizin memnuniyetini kazanmiş bir firma olarak yolumuza devam etmekteyizdir.
İmage
Cocuklarımızın ögretiminde en büyük destek olarak bilinen yaz kampı gün geçtikce daha cok eğitimini sergileyip ögretmekteyizdir. hem fiziksel gelişimine katkı sağlayip hemde spor yapmalarinda yardımcı olmaktayizdir. Daha detayli bilgiler istiyorsanız eğerki sitemizi ziyaret ederek daha detayli bilgilere sahip ola bilirsiniz saygılarımızla

http://aquakamp.com
02-06-2015 06:16
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
yaz okulu, gençlik kampı, yaz kampı - Tanitim - 02-06-2015 06:16

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Üniversite yaz okulu için site resthit 0 31 08-08-2016 10:22
Son Mesaj: resthit
  Takı Tasarım Okulu sektor34 0 173 16-09-2015 01:06
Son Mesaj: sektor34
  Sandıklı Meslek Yüksek Okulu kalp 0 125 07-09-2015 01:23
Son Mesaj: kalp
  Hamile Okulu Ebe Asude Oflaz seo1234seo 0 87 06-08-2015 09:50
Son Mesaj: seo1234seo

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir