146 defa görüntülendi.

Yurtdışı Uçak Kargo

osman75
Profesör Dr.
*****

Mesajlar: 2,526 Katılma Tarihi: 16-01-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimiçi

Mesaj: #1
Yurtdışı Uçak Kargo
Ürünlerin gümrüklerden geçip serbest dolaşıma çıkması için birkaç etaptan oluşan işlemlerden geçmesi gerekmektedir.. Her şeyden önce uluslar arası nakliye için gümrüklerden geçmek amacıyla bir paket evrak hazırlanmaktadır: taşınacak malın gümrük fiyat beyannamesi, gümrük fiyatların düzenleme beyannamesi. Malın sorunsuzca gümrük uluslararası kargo kontrolünden geçebilmesi için bu belgeler esastır. Sınırdan geçen ürünler GTİP koduna göre sınıflandırılmaktadırlar, ayrıca tüm ürünlere ait uygunluk ve hijyen sertifikası , nakliye işlemini onaylayan belgeler gerekmektedir. Belirli mal kategorilerin yurtdışına taşınması yasaktır. Gerekli belgelerin temin edildikten sonra gümrük vergisinin ödenmesi gerekmekte. Bir sonraki aşama ise malın gümrükten çekilmesidir, bu da nakliye şirketinin takibi altındadır.
İlgili anlaşma ve kontratlar imzalandıktan sonra taşınan malların gümrük ödemelerin hesaplanması başlar son aşamasında ise ihracat, ithalat ya da transit düzenlemesi yapılır. Gümrük idareleri ile çalışma gayet spesifiktir bir faaliyettir,dolayısıyla her firma ürünlerinin gümrük işlemleri ile uğraşacak bir uzman tutamaz. yurtdışı kargo şirketler grubun içinde gümrükleme hizmetlerini sunan yüksek kalifiye uzmanların çalıştığı “ Yurtdışı Uçak Kargo Universal Express Lojistik Sistemleri – Broker ” şirketi vardır. Gümrük düzenleme çalışanlarının ana hedefi mallarının gümrükten geçerken müşterinin masraflarını minimuma indirmektir. Kendi başına bu işlemleri halletmeye çalışan müşteriler beklenmedik masraflar ve beklemelere neden olan çok sayıda sorunlarla karşı karşıya kalabilir. Gümrükleme işinin temel unsuru sürekli düzenleme sürecinde bulunan gümrük yasa bilgisine hakim olmaktır.
Gümrükleme hizmeti paralı bir hizmet olmasına rağmen uluslar arası taşımacılık süresinde sıkça ortaya çıkan masraflarla kıyaslandığı zaman son derece mantıklıdır. Uzmanlarımız en zor durumlar dahil herhangi bir sorunu çözme kabiliyetine sahipler, onlar daima kalifikasyonlarını pekiştirmekte ve yasamada yapılan değişiklik ve düzenlemeleri takip etmektedirler. Hizmetlerin ücreti her olaya ilişkin ayrı olarak hesaplanmaktadır, çünkü taşımacılık her zaman çok sayıda formalite ve inceliği olan bir süreçtir. İthal edilen malın gümrük düzenleme işlemleri dar uzmanlaşmayı gerektiren zor ve zahmetli bir iştir. Dış ticaret alanında çalışan uzmanlarımızın size sundukları kaliteli hizmetler ithal edilen malın ileride başarılı bir şekilde kullanılabileceğinin garantisidir.
Gümrükleme hizmetlerimiz ayrıca taşınan malın gümrük vergilerini ve diğer masrafların asgari seviyeye inmesini sağlayan gümrük kodlarının belirlemesini da kapsamaktadır. Gümrük düzenlemeleri şekli büyük ölçüde taşıma yöntemi ve seçilen nakliye aracın tipine bağlıdır. Bu sektörde yıllardır faaliyet gösterdiklerimizden ve daimi müşterilerimizle bu yönde çalışmalarınızı geliştirdiğimizden dolayı uzman elemanlarımız prosedürün tüm inceliklerine hâkimdirler.
Elemanlarımız malların tüm dünya’ya beyan etme, gümrük düzenlemeleri gibi hizmetler da vermektedirler. Ayrıca malların sertifikasyonu, ve her tür araçların taşıma ile ilgili belgeler, devlet standartlarına uygunluk belgelerin, transit onayların ve ihracat beyannamelerin düzenleme işlemelerini en kısa zamanda gerçekleştirmekteyiz. Yurtdışı uçak kargo gümrükleme hizmetleri için hemen bizi arayınız. Web sayfamız olan http://www.yurtdisikargo.org zengin uçak kargo içeriğiyle hizmetinizdedir.
06-06-2015 01:50
Web Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »


Bu Konudaki Mesajlar
Yurtdışı Uçak Kargo - osman75 - 06-06-2015 01:50

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ucuz Yurtdışı Eğitim Superisi 0 28 22-10-2017 09:15
Son Mesaj: Superisi
  İzmir yurtdışı eğitim danışmanlığı Superisi 0 36 22-10-2017 07:26
Son Mesaj: Superisi
  Ankara yurtdışı eğitim hizmetleri Superisi 0 36 21-10-2017 11:19
Son Mesaj: Superisi
  Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Superisi 0 32 21-10-2017 05:25
Son Mesaj: Superisi

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

bim aktüel ürünler Betist tanıtım yazısı

Öğretmen Sitesi

Öğretmen SiteleriÖğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir