142 defa görüntülendi.

sesli siteler , sesli chat , sesli sohbet

Tanitim
Profesör Dr.

Mesajlar: 760 Katılma Tarihi: 15-06-2014 Rep Puanı: 0 Durum: Çevirimdışı

sesli siteler , sesli chat , sesli sohbet

Artik sizlere yep yeni bir sesli chat ve geniş rahat bir şekilde konuşmanızı sağlayacağımız sitemizi tanıtmak istiyoruz. günden güne artan sesli sohbet siteleri istenilen öz güveni verememektedir. Bizler ise sizlere sunmuş olduğumuz ve yapmiş olduğumuz sitemizde bir cok arkadaşlık ve dostluk kura bileceğiniz ortamı yaratmaktayizdir. Neredeyse bir cok insanın tercih etmesinden dolayi. Sitemizde gün geçtikce arkadaşlıklar ve dostluklar coğalmaktadir.
İmage
Sesli sohbet olarak sevdiklerinizle güvenilir ve kesintisiz bir şekilde sohbetinizin etmesini sağlamaktayizdir. Vermiş olduğumuz hizmetden dolayi bir cok kullanıcılarımızın sohbet etmesini sağlanmaktadir. sesli siteler denilince ilk akla gelen sitelerden bir tanesi olarak bilinen sitemiz sizlere daha iyi hizmet vere bilmek için özel odalar oluşturulmuştur. Bu özel odalar sayesinde sevdiklerinizle gönül rahatlığı ile görüşe bilir sohbet ede bilirsiniz. Daha detayli bilgiler istiyorsanız eğerki sitemizi ziyaret ede bilirsiniz

http://www.seslibursa.com
14-06-2015 02:44
Bul Rep Ver Alıntı
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
sesli siteler , sesli chat , sesli sohbet - Tanitim - 14-06-2015 02:44

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Zurna Chat - Kaliteli Sohbet Odaları b.a.f. 0 18 27-11-2016 02:21
Son Mesaj: b.a.f.
  Chat Yap - Sohbet ve Muhabbet Odaları b.a.f. 0 14 27-11-2016 12:14
Son Mesaj: b.a.f.
  Sesli Chat Ortamları kalp 0 9 21-11-2016 06:13
Son Mesaj: kalp
  Sohbet Hızlı zubamba 0 17 26-10-2016 10:25
Son Mesaj: zubamba

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Forum Atla:

tanıtım haberi- son haberler- haber- kahramanmaraş haberleri- wikigazete.com- webcimo- Hava Durumu- sanierungsunternehmen -

Öğretmen Sitesi

Öğretmen Siteleri

Öğretmen Sitesi | İletişim | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Mobile Version | RSS

Türkçe Çeviri: MyBBTürkiye
Üretici: MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.

MyBB & SEO İnSiDe

ÖğretmenSitesi.İnfo Google Gizlilik Politikasına riayet etmektedir